Intenzivní KEMP osobnostního rozvoje s Petrem Urbancem

Někomu možná k vlastnímu rozvoji stačí jeden motivační článek po cestě do práce. Peter a jeho Tým jsou zastánci poněkud radikálnějšího přístupu. Proto organizujeme KEMPy osobnostního rozvoje, kde účastníky čeká absolutní restart a objevení zdroje vnitřní síly k poznání a umění využívat svůj vlastní potenciál, odhodit bloky a udělat rozhodnutí plnit si sny. Nebo prostě jen najít odvahu začít znovu – v práci, ve vztahu, v životě. Pět dní zapracujeme na vaší budoucnosti.

5 denní KEMP v krásném prostředí Nízkých Tater

Přijeďte pod odborným vedením intenzivně zapracovat na svém vlastním já do vzdělávacího střediska Sankt Johann v Liptovském Jánu. Čeká na vás 5 dní plných workshopů, přednášek a inspirativních diskuzí nad vašimi životními cíli a cestami, kterými k nim můžete dojít.

12. - 16. 3. 2020

cena: 1.100 EUR / 29.700 Kč

Co vás na kempu čeká?

Bude to dřina, to vám můžeme slíbit. Pět dní budeme společně intenzivně objevovat vaše životní touhy a překonávat dosavadní překážky, které vám bránily za nimi jít.

Osobnostní rozvoj

Peter a jeho lektoři vás provedou základním procesem osobnostní změny. Od uvědomění si vlastních očekávání po nalezení konkrétních kroků k jejich realizaci.

Vzájemná podpora

Budeme všichni na jedné lodi. V komorní skupince několika účastníků budeme po celou dobu sdílet naše úspěchy i prohry. S důvěrou a naprostou diskrétností.

Outdoor aktivity

Na čerstvém vzduchu jde všechno lépe. Protáhneme si tělo procházkou, zahrajeme si zábavné rozvojové hry a třeba si i zaplaveme ve 4° C řece. Zkrátka opustíme bájnou zónu komfortu.

KEMP den po dni

1. DEN - Den zamyšlení

Kde jsem byl/a a kde jsem nyní. Definujeme si rozvojové cíle, nastavíme očekávání a odkryjeme vlastní postupy k cestě za úspěchem.

2. DEN - Den snů a vizí

Moje sny a moje vize. Odhalíme, co od života, od druhých lidí a sebe doopravdy chceme. Naučíme se pracovat se svými cíli.

3. DEN - Den akce

Nastavíme si kroky, které bude třeba udělat, abychom svých cílů dosáhli. Tyto kroky si společně nacvičíme a osvojíme si také způsob, jakým je dostaneme do mentálního pohybu. Čekat nás bude i vzájemná zpětná vazba.

4. DEN - Den nových návyků

Naučíme se, jak vytrvávat v tom, co v životě měníme a za co bojujeme. Odhalíme, jak se vyrovnávat s úspěchem i neúspěchem. Nalezneme naše brzdy a také způsoby, jak se jich zbavit.

5. DEN - Den pravdy

Objevíme zdroje naší energie a principy jejich obnovy. Dáme konkrétní obrysy vašemu startu a restartu. Celý kemp zakončíme motivačním seminářem.

Prvné den začínáme v 15.00 hod., ubytovat sa můžete od 14.00 hod., pátý den končíme ve 12.00 hod. obědem.

... co o kempu řekli účastníci?

Příjemné prostředí penzionu Sankt Johann v Nízkých Tatrách

Po celých 5 dní si budeme užívat příjemné domácké zázemí penzionu Sankt Johann uprostřed Nízkých Tater. Těšit se můžete na:

  • ubytování v pohodlných dvou či třílůžkových pokojích
  • báječné snídaně a tradiční kuchyni
  • moderně vybavenou konferenční místnost
  • soukromé wellness s několika typy saun
  • procházky po okolí a další volnočasové aktivity

První den se můžete pohodlně ubytovat od 14:00, společný program začne v 15:00. Pátý den ukončíme obědem ve 12:00, následuje odjezd.

Jak se tam dostanu?

Autem

Z D1 ze směru Liptovský Mikuláš na Poprad, dále na Liptovský Ján. Ze směru Poprad na Liptovský Mikuláš, poté sjezd na Liptovský Hrádok.

Vlakem

Do stanice Liptovský Mikuláš se snadno dopravíte vlaky ČD, Regiojetu i Leo Expressu. Pak už stačí jen chytit ze stanice 11 autobus do Liptovského Jána.

Taxíkem

Pohodlnější alternativou přesunu z nádraží v Liptovském Mikuláši je využití taxi. Přímo k penzionu vás zaveze třeba pan Majerčík, stačí volat +421 905 210 008.

Podrobnější informace o místě konání vám zašleme v organizačním e-mailu.

AKCE 1+1 pro účastníky třídenního tréninku

Byli jste na třídenním tréninku v Liptovském Jánu? Nebo jste členy Klubu? Máte tedy možnost vzít váš doprovod zcela ZDARMA na pětidenní intenzivní KEMP osobnostního rozvoje bez závazku ke konkrétnímu termínu. Chcete tuto příležitost využít? Napište nám.  

Cena pro vás a váš doprovod

2.200 EUR / 59.400 Kč

1.100 EUR / 29.700 Kč

Máte otázku ohledně kempu?

Napište

… nebo zavolejte

z Česka

  • +420 735 019 833

ze Slovenska

  • +421 948 775 009