Znamením nášho úspechu je sila vašej značky

Presvedčte sa o našich výsledkoch vďaka množstvu zvučných mien

Referencie


Pozrite sa bližšie na naše skutočne znamenité výsledky. Rozšírte rady našich prosperujúcich klientov a využite našu profesionálnu pomoc v oblasti rozvoja a efektívneho rastu, o ktorom svedčí množstvo úspešných spoločností a značiek doma aj v zahraničí:

6479

Počet klientov

648

Počet seminárov

Peter preškolil v našej firme niekoľko desiatok manažérov na leadership a manažérske zručnosti. Musím potvrdiť, že feedback a rýchla aplikácia naučeného boli veľmi dobré. Spolupráca medzi preškolenými ľuďmi a ich kolegami priniesla okamžité úspechy, čo nás veľmi potešilo.

V našej spoločnosti sme s Peterom pripravili tréningy so zameraním na vedenie ľudí. Petera sme si vybrali pre jeho schopnosť vedieť zaujať a nadchnúť účastníkov kurzu a vyvolať u nich pocit zodpovednosti za vlastný úspech aj za úspech firmy. Naši manažéri najviac ocenili praktickosť a rýchlu aplikovateľnosť získaných poznatkov.

S Peterom spolupracujeme už niekoľko rokov. Svojimi školeniami a tréningami nám nakopol našich obchodníkov, do pár mesiacov sa nám zvýšil obrat o viac ako tretinu. Ja osobne som zažil sériu Petrových kick off motivačných seminárov zameraných na osobnostný rozvoj. Bolo to pre mňa veľmi inšpiratívne, objavil som v sebe ešte veľa skrytej energie.

Firmy, s ktorými sme spolupracovali: