Lektori

Lektori

marikalinkina-photo.com

Ing. Peter Urbanec

Zakladateľ, coach a konzultant spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. s 25 ročnou praxou v oblasti obchodu, manažmentu a osobného rozvoja. Veľa osobností sa vyjadrilo, že Peter Urbanec je jeden z najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Jeho výnimočnosť spočíva v schopnosti priviesť ľudí k zamysleniu. Dokáže ľudí motivovať, aby v sebe objavili vnútornú silu a využívali svoj vlastný potenciál.

Jeho manažérske a obchodnícke video-tréningy sú najpredávanejšie na Slovensku aj v Českej republike. Jeho konzultantské aktivity siahajú až na ázijský kontinent. Petrove tréningy sú praktické, okamžite použiteľné v praxi a zároveň ľudské.

Svojim osobitným štýlom dokáže vo Vás vyvolať silné emócie. Emócie, ktoré sú Impulzom k trvalej zmene.

petr_necas-tvar-stvorec

Petr Nečas

Pôsobil ako prezident najväčšej európskej asociácie koučov a mentorov v Londýne (EMCC). Pôsobil tiež ako top manažér veľkých medzinárodných korporátnych spoločností v Európe a Ázii. Ako lektor sa špecializuje na témy obchod, marketing, klientský servis, strategické riadenie (bankovníctvo, consulting).

Je to človek, cestovateľ, etnograf, zoológ, zberateľ a spisovateľ, približujúci krásy sveta širokej verejnosti. Inšpirujúci vizionár a spoluautor revolučnej stratégií rozvoja „Metasystém úspechu“. Realizátor projektu „Change for love“. Iniciátor, spoluzakladateľ a tichý partner Eden reforestation project.

Na mozaike svojich širokých medzinárodných a interdisciplinárnych skúseností vyrástla myšlienka záchrany planéty prostredníctvom jednoduchej filozofie: zalesňovanie odlesnených oblastí pôvodnými drevinami v rámci jeho hlavného kréda: „NEĎAKUJ, ZASAĎ STROM“.