Zakládáme si na aplikovateľnosti do praxe

Lektori

marikalinkina-photo.com

Ing. Peter Urbanec

Zakladateľ a majiteľ konzultantskej spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. a spoločnosti S radostí k úspechu, s.r.o. Ako lektor a coach sa už viac ako 25 rokov špecializuje na témy obchod, manažment a osobný rozvoj ľudí. Jeho konzultantské aktivity siahajú až na ázijský kontinent. Petrove tréningy sú praktické a ľudské.

Peter Urbanec je majiteľ vzdelávacieho centra Sankt Johann v Nízkych Tatrách. Je autorom najpredávanejších online tréningov na témy manažment, obchod, vyjednávanie a motivácia.

Svoje vedomosti a skúsenosti vložil do vzdelávacieho programu s názvom JUST IN TIME TRAINING. Schopnosti spíkra, motivátora, kouča a konzultanta odovzdáva na vlastných podujatiach a konferenciách. Veľa osobností sa vyjadrilo, že Peter Urbanec je jeden z najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Jeho výnimočnosť spočíva v schopnosti priviesť ľudí k zamysleniu. Dokáže ľudí motivovať, aby v sebe objavili vnútornú silu a využívali svoj vlastný potenciál. Svojim osobitným štýlom a šarmom dokáže vo Vás vyvolať silné emócie. Emócie, ktoré sú Impulzom k trvalej zmene.

číst více
petr_necas-tvar-stvorec

Petr Nečas

Pôsobil ako prezident najväčšej európskej asociácie koučov a mentorov v Londýne (EMCC). Pôsobil tiež ako top manažér veľkých medzinárodných korporátnych spoločností v Európe a Ázii. Ako lektor sa špecializuje na témy obchod, marketing, klientský servis, strategické riadenie (bankovníctvo, consulting).

Je to človek, cestovateľ, etnograf, zoológ, zberateľ a spisovateľ, približujúci krásy sveta širokej verejnosti. Inšpirujúci vizionár a spoluautor revolučnej stratégií rozvoja „Metasystém úspechu“. Realizátor projektu „Change for love“. Iniciátor, spoluzakladateľ a tichý partner Eden reforestation project.

Na mozaike svojich širokých medzinárodných a interdisciplinárnych skúseností vyrástla myšlienka záchrany planéty prostredníctvom jednoduchej filozofie: zalesňovanie odlesnených oblastí pôvodnými drevinami v rámci jeho hlavného kréda: „NEĎAKUJ, ZASAĎ STROM“.

číst více
martin-padalik

Mgr. Martin Padalík

Psychológ a externý konzultant spoločnosti Garnet Peers, s.r.o. s viac ako 15 ročnou praxou v oblasti obchodu, manažmentu a osobného rozvoja.

Pre svojich klientov je prínosom v nastavení systémov a procesov. Pri drilových tréningoch dokáže vďaka svojej schopnosti presnej a správne cielenej spätnej väzby pomôcť ľuďom k skutočnej sebareflexii.

Pri osobnom koučingu, ako erudovaný psychológ dokáže koučovanému ujasniť si životné a pracovné priority. Výsledkom je skĺbenie priorít s očakávaním spoločnosti.

číst více
Untitled design (3)

Alexandra Urbancová

Alexandra poskytuje individuální on-line lekce angličtiny jedinečnou formou.

Jako vyhledávaná lektorka angličtiny působí od roku 2014. Od 2016 rozšířila svou působnost o on-line svět a tak i klientely na 4 země původu. 3500 odučených hodin na kontě s certifikací C2 a odtlumočenými konferencemi konsekutivní i simultánní formou vedli k současné tvorbě a definici vlastní metodiky a přístupu k práci s klienty na jazykovém rozvoji. Kombinaci studia psychologie na univerzitě a kognitivní vědy se zaměřením na pojetí jazyka ve vlastním čase využívá k budování základny pro budoucí tým. S klienty v současnosti pracuje formou coachingu a mentoringu na technice komunikačních dovedností v anglickém jazyce. Občas se objeví s krátkým vstupem na seminářích otce Petra.

V současné době poskytuje Alexandra a tým jejích dalších 3 lektorek profesionální a efektivní individuální lekce angličtiny.

________________________________

Proč se učit zrovna s námi?

1
Hodiny výuky jsou individuální, vedené koučovací formou, což je jediný účinný způsob, jak splnit přesné cíle a splnit potřeby klienta.
Klient je sám motivovaný se aktivně podílet na svém posunu tím, že si s námi specifikuje očekávání, plány a předáváme si pravidelnou zpětnou vazbu.
 
2
Jsme profesionální. Angličtina pro nás není “brigádička”. Dvě z nás mají angličtinu úrovně C1, dvě s úrovní C2 (nejvyšší možná dle Cambridge hodnocení). Neustále se vzděláváme v lingvistice a odborné angličtině širokého záběru.
Když neučíme klienty, vzděláváme sami sebe a rozvíjíme se v prostředí předních tlumočníků a překladatelů na českém trhu.
 
3
Praxe. Máme tisíce hodin zkušeností s výukou jednotlivců se zaměřením na rozvoj komunikačních zručností. Máme pozitivní zpětné vazby a spokojené vracející se klienty.
 
4
Jsme časově flexibilnější, než jakákoliv konkurence. Můžeme učit od 5:00 do 22:30. Změny na poslední chvíli nejsou překážkou.
 
5
Vyučujeme přes skype. To umožňuje výuku odkudkoliv a nikdo neztrácí čas přesunem z místa na místo.
 
6
Poskytujeme “rychlou pomoc” pro stálé klienty – kontrola mailů, pomoc s formulací zprávy, myšlenky, argumentu…
 
7
Poskytujeme možnost každodenní spolupráce – intenzivní kurzy 4-7x týdně.
 
8
Umíme pracovat s aktivními klienty a poskytovat jim materiály a aktivity navíc, stejně tak s plně vytíženými jednotlivci, kteří se potřebují posouvat “přímo na hodině”. Využíváme znalosti kognitivního zpracování informací a fungování paměti a jazyka. Zároveň umíme pracovat s motivací. Jsme zvyklé pracovat s klienty, kteří mají pocit, že jim to “nejde”.
 
9
Máme dynamické hodiny, na které naši klienti reagují “páni, co už je konec?”. Každá hodina je vedena tak, aby byla klientovi tématicky blízká a maximálně užitečná.
 
Více info na alexandraurbancova@gmail.com
https://youtu.be/IH2e1p0PPuQ
číst více