Klub Petra Urbance

Staňte se členy Klubu za 240 KČ / 9 € měsíčně.

Staňte se členem Klubu a získejte pravidelnou dávku inspirace, motivace a energie do vašich každodenních výzev. Ať už je vaším cílem vlastní projekt, obdivuhodná kariéra, lepší vztahy nebo prostě “jen” radost ze života.

Vize projektu

Často se pro něco nadchneme. Tu chceme zhubnout, tu se naučit cizí jazyk, tu se rozhodneme být lepšími partnery, či rodiči… A tak začneme běhat, otužovat se, trávit čas se svými dětmi, brzy vstávat… Jenže…Vydržíme týden nebo dva. A pak se pomalu vracíme do vyjetých kolejí. Často se necháme semlít starým způsobem života. Někomu chybí podpora od nejbližších. Někoho opět dožene prokrastinace. Někoho nedostatek času, protože si ještě nestihl udělat pořádek v time managementu…a tak to jde stále dokola. Dokud opět nepřijde nějaké nadchnutí, jen proto, abychom z něj pár týdnů žili a měnili svůj život a poté se při prvních nesnázích opět stáhli do své ulity komfortní zóny.

A právě proto je tu Klub Petra Urbance. Aby nadchnutí a nadšení bylo konečně něčím víc, než jen přechodným závanem naděje na lepší život. Klub je tu proto, abychom si neustále připomínali naše PROČ. Abychom se drželi cesty, která vede k našim cílům, k našemu lepšímu já. Abychom se doopravdy stali lepšími partnery, rodiči, podnikateli…lidmi. A hlavně, abychom neustále pracovali na své mysli, na svém štěstí a na štěstí lidí kolem nás. Přidejte se k nám.

Nepřejme si, aby to bylo lehčí. Pracujme na tom, abychom byli silnější!

Co vám členství v klubu přinese?

Motivace do nového týdne

Motivační zamyšlení, výzva či impulz v podobě úderného videa. Zkrátka a jednoduše nakopnutí pro skvělý start do nového týdne.

Inspirativní rozhovory

Obyčejní lidé, kteří se postavili neobyčejným výzvám. Přinášíme vám jejich příběhy, abychom ukázali, že může každý.

Klubové výhody

Jen členové Klubu Petra Urbance si užívají výhody spojené se členstvím. Semináře zdarma, Kempy za cenu 1+1, uzavřená facebooková skupina s každodenním obsahem, který vám pomůže udržet se na cestě.

Stejná krevní skupina

Buďte “mezi svými”, inspirujte se a podporujte se navzájem. Na cestě osobnostního rozvoje není nad to, když po ní nemusíte kráčet sami.

Audio nahrávky

Vše je pro vás připraveno i v MP3.
Svůj klub můžete mít neustále při sobě. Kdykoliv, kdekoliv.

PROČ KLUB?

Co říkají o Klubu jeho členové?